קידום אתרי שופיפיי (Shopify) – כל מה שאתם צריכים לדעת

קידום אתרי שופיפיי עם SEO-CAP

מגוון אסטרטגיות ייחודיות ושונות לקידום האתר העסקי שלכם בחנות שופיפיי , הכנסת לקוחות רלוונטיים והגדלת רווחיות.
קידום אתרים בחו''ל לחנות וירטואלית
קידום אתרים בחו''ל לחנות וירטואלית

קידום האתר שלכם בשיטת SEO-CAP, אותה נטמיע וניישם עד להשגת המטרות שלכם.

קידום אתרי שופיפיי בניית קישורים
קידום אתרי שופיפיי בניית קישורים

כחלק מקידום אתרים חייב להיות יחסי ציבור בחו''ל ולהשיג קישורים עבור הקידום שלכם.

בניית אתרי שופיפיי
בניית אתרי שופיפיי

בניית אתרים ייחודים, בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולמודל העסקי שלכם על גבי פלטפורמת וורדפרס.

קידום אתרי שופיפיי (אורגני)
קידום אתרי שופיפיי (אורגני)

בארץ, או בחו''ל - איפה שהלקוחות שלכם נמצאים, שם אנו נהיה כדי לחשוף את האתר העסקי שלכם.

קידום אתרי שופיפיי (ממומן)
קידום אתרי שופיפיי (ממומן)

ניהול קמפיינים ממומנים על גבי פלטפורמות פרסום שונות, לצורך השגת החזר השקעה גבוה ותוצאות מיידיות.

מה זה בכלל אתר שופיפיי?

ראשית כל ולפני הכל, לפני שנבין כיצד מתבצע קידום אתרי שופיפיי בגוגל ואיך עושים זאת על הצד הטוב ביותר, אי אפשר שלא להסביר מה זה בכלל אומר אתרי שופיפיי. אם כן, חברת שופיפיי (Shopify) הינה חברה אשר מספקת שירותי הקמה ותחזוקה של אתרי מסחר אינטרנטיים, הידועים בשמם גם כחנויות אינטרנטיות או אתרי איקומרס.

כעת ודאי אתם תוהים לעצמכם "אז מה ההבדל בין שופיפיי לבין חברות אחרות המציעות שירות דומה?", והתשובה לכך תגיע ממש עוד מעט.

בדומה לחברות נוספות בתחום, כחלק מהקמת החנויות, שופיפיי מציעה מגוון אמצעים המסייעים לבעל העסק בניהול האתר כגון שירותי תשלום ללקוחות, ניהול לוגיסטי של המוצרים בעסק, ניהול וייעול לקוחות, אמצעי שילוח וכדומה.

מהם השירותים אותם מספקת שופיפיי?

מלבד הקמת האתר עצמו בהתאם לבקשת בעל העסק, אופי העסק, המוצרים אותם הוא משווק ועוד, שופיפיי מספקת גם מגוון שירותים נוספים אשר מהווים אמצעים לקידום אתרי שופיפיי וייעול האתר, כדוגמת אלו:

 • SEO – שופיפיי מעניקה לבעל האתר שליטה מלאה על מגוון קריטריונים ומאפיינים הקשורים לייעול תוכן האתר בהקשר לקידומו במנועי החיפוש השונים. שירות זה ידוע במקרים רבים כקידום אתרים אורגני.
 • בלוג – שופיפיי מאפשרת להוסיף בלוג לאתר האינטרנטי, אשר מהווה כלי מצויין ליצירת תוכן איכותי ורלוונטי שימשוך לקוחות פוטנציאליים וישפר את דירוג האתר.
 • ניתוח נתונים – שופיפיי מספקת נתונים סטטיסטיים מקיפים על תנועת הגולשים, התנהגותם באתר והמקורות מהם הגיעו. נתונים אלו מסייעים רבות לבעל האתר להבין טוב יותר את קהל היעד שלו ולשפר את אסטרטגיית קידום האתר הכללית לפיכך.
 • שיווק במייל – שופיפיי נותנת את האפשרות לשליחת מיילים שיווקיים לקהל הלקוחות של העסק האלקטרוני. כלי זה יעיל מאוד להגדלת המכירות ולשמירה על קשר רציף עם לקוחות קיימים.
 • רשתות חברתיות – שופיפיי מעמידה בפני בעל האתר את האפשרות להשתלב בקלות ברשתות החברתיות השונות לרבות פייסבוק ואינסטגרם, מה שמאפשר קידום מהיר ונרחב יותר של המוצרים השונים בפני קהל יעד רחב יותר.

אתרי שופיפיי - למה זה כדאי?

לאחר שהבנו מה זה בכלל אומר שופיפיי, וכן את האמצעים אותם הם מעמידים לרשותנו עבור קידום אתרי שופיפיי, בואו נדבר קצת על נתונים שמעידים על הצלחתה ויעילותה של פלטפורמת שופיפיי בין אם עבור אתרי איקומרס בפרט, ובין אם לצורכי קידום אתרי שופיפיי באופן כללי. אם כן, מדובר כאמור בפלטפורמה שמציעה לנו מגוון כלים גמישים מאוד לבנייה, תחזוקה וכן קידום אתרי חנות, דבר שמאפשר לנו להתאים את אסטרטגיית קידום האתר לצרכים וליעדים הספציפיים של העסק. כמו כן, שופיפיי היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני פופולרית המאפשרת לבעלי עסקים להקים חנות מקוונת בקלות רבה, והיא ידועה בקלות השימוש שלה, בעיצובים המודרניים שלה וביתרונותיה הרבים.

מבחינת נתונים מספריים, אז נכון לשנת 2024:

 • כ-2.1 מיליון אנשים מבקרים בחנויות שופיפיי מדי יום ביומו.
 • על פי נתוני החברה, שופיפיי כוללת כ-4.8 מיליון חשבונות פעילים, כך שאם אתם מעוניינים להצטרף אליהם, או לקדם את האתר שלכם, אתם ממש לא לבד.
 • הפעילות הכלכלית הגלובלית של שופיפיי עומדת על למעלה מ-444 מיליארד דולר.

בקיצור, אי אפשר להתעלם מנתונים שכאלה ומיכולות המערכת, ובהתאם מדובר במערכת מעולה שהשימוש בה הוא דבר כמעט ומחייב.

אמצעי קידום אתרי שופיפיי: על היתרונות של המערכת

קודם לכן הצגנו בפניכם מספר אמצעים של שופיפיי שמסייעים רבות לקידום האתרים, והופכים את החברה מחברה המספקת בניית אתרי איקומרס, לחברה המספקת פתרונות מעולים לבנייה, תחזוקה וקידום אתרי שופיפיי. לפיכך, על מנת להבין בצורה טובה יותר מדוע מדובר בכלים חשובים ויעילים כל כך, כעת נציג בפניכם את היתרונות המשמעותיים של חלק מהכלים העומדים לרשותכם בפלטפורמה של שפיפיי.

SEO: נתוני מטא ביד בעל האתר

כאמור, שופיפיי מעניקה לבעל האתר שליטה על מגוון מאפיינים הקשורים לייעול תוכן האתר. אחד מהמאפיינים הללו נקרא נתוני מטא טייטל, או בשמו המקצועי "meta-data". מטא טייטל מהווה את אחד הדברים החשובים ביותר עבור קידום אתרים באופן כללי, ולכן האפשרות הניתנת לכם במקרה זה מאפשרת לכם לבצע קידום אתרי שופיפיי בצורה איכותית הרבה יותר. על פי חברת מטא, הכותרות (טייטל), הם הדבר הראשון שגוגל מחפש בדף שלכם כאשר הוא רוצה להציג אתכם בחיפושים שלו. לכן, כאשר ניתנת לכם האפשרות לבנות ולערוך באופן חופשי את נתוני מטא טייטל אלו, ניתנת לכם במילים אחרות האפשרות להנגיש לגוגל את התוכן שלכם בצורה איכותית יותר, ואנחנו יודעים כמה גוגל אוהב תוכן איכותי. כך, על ידי כתיבת תוכן בחנות האלקטרונית שלכם, אתם משפרים את הסיכוי להופיע במקומות הראשונים בחיפושים בגוגל.

עוד יתרונות של מערכת שופיפיי

 • סייט מאפ \ Site map

מאפיין נוסף שגם הוא חשוב במיוחד לקידום אתרי שופיפיי הוא מפת האתר, או ה Site map. מדובר על אחד הדברים הבסיסיים ביותר בעולם קידום התוכן האורגני, והמטרה שלו היא להציג בפני גוגל את הדפים הקיימים באתר בצורה מרוכזת עם כלל המאפיינים שלהם לרבות נושאים וכתובות URL. כך, גוגל חוסך זמן וכסף במציאת הקטגוריות והמוצרים שלכם, ובהתאם הוא מעלה את האתר שלכם למקומות הראשונים בחיפושים - Win Win Situation!

 • הפניות אוטומטיות

חנויות שנבנו על ידי שופיפיי, כוללות בהן מערכת הפניות אוטומטית שבנויה מראש. בפועל מדובר על מערכת שיודעת לאן להפנות את המבקרים באתר בהתאם לעמודים ולתכנים אליהם הם מעוניינים לגשת. מדוע מערכת כזו תורמת לקידום אתרי שופיפיי? ובכן לפעמים, כאשר מתבצעת מחיקה של מוצר או עמוד תוכן מתוך החנות, וזאת לאחר שגוגל כבר מכיר ועושה שימוש בעמודים אלו, גוגל מזהה שאתם שולחים לקוחות לדף שלא נמצא בו כלום, ובהתאם הוא מעניש אתכם. מה הכוונה "מעניש"? גוגל פשוט מוריד אתכם בדירוג, ובכך פחות אנשים נחשפים לאתר שלכם. לכן, הפניות אוטומטיות מצילות אתכם, ודואגות שאתם וגוגל תישארו חברים טובים 🙂.

 • קבצי Robots.txt

קבצי Robot.txt הינם קבצי קוד שמחוברים לאתר העסק שלכם, והם למעשה הקבצים הראשונים אליהם גוגל נכנס ואותם הוא בודק בכל אתר שהוא. הקבצים האלה למעשה, מנחים אותו לאן מותר לו להיכנס בתוך האתר ולאן לא, ובהתאם הוא מכוון גם את הגולשים השונים. לכן, כאשר אתרי שופיפיי מאפשרים לנו לערוך בצורה נוחה ויעילה את הקבצים האלו, אנחנו מסייעים לייעול האתר בכלל ולגוגל בפרט.

 • כלים גמישים לייעול האתר

מלבד כלל הכלים אותם הצגנו עד כה, שופיפיי מספקת לנו עוד מגוון אמצעים נוחים וגמישים במיוחד לייעול האתר בהיבטים רבים תחת מה שמכונה "קידום אורגני". עם זאת, גם במידה שאתם לא יודעים כיצד להשתמש בכלים שונים, ניתן להיעזר ולתקן את הדברים דרך מתכנת.

הסמכת Google Partner לטובת קידום אתרי שופיפיי

על אף הכלים הרבים העומדים לרשותכם מבית שופיפיי, אתם יכולים למקסם את ההשקעה בפרסום ובדירוג בחיפושים של גוגל עוד יותר! איך עושים את זה? בעזרת חברות וסוכנויות שמוסמכות על ידי גוגל פרטנר, שעובדות עם צוות שהוכשר בסטנדרט גבוה, ומתעדכן מדי יום ביומו בטרנדים החדשים ביותר שנוצרים בגוגל ובעל גישה אקסקלוסיבית לפיצ'רים מיוחדים של גוגל תוך עבודה ישירה עם נציגי החברה.

אז נעים מאוד – שמי יהושע רץ, מייסד ומנכ"ל SEO-CAP, והסוכנות שבבעלותי גאה להיות סוכנות עם הסמכת גוגל פרטנר לצד הסמכות שונות נוספות המתמחות במנועי החיפוש השונים ובפרט בגוגל. כל זאת בעזרת הכלים החדשניים ביותר, אשר עוזרים לבעלי עסקים מכל הגוונים.

ואם נחליט לעבוד ביחד? אם כך אנחנו נסדר לכם יחדיו עם גוגל, קרדיט התחלתי של 1,500 להוצאות הפרסום.

הגיבו לייעוץ ראשוני בחינם, כולל מעבר מלא על העסק והצעות להמשך.

מחכה לכם!

צפו ביהושע רץ מדבר בוובינר של קהילת "שופיפיי ישראל"

מול קהל של יותר מ12 אלף עוקבים, יהושע רץ הגיע כאורח מיוחד לשוחח על תחום קידום אתרי שופיפיי

מה זה E-E-A-T? מה זה YMYL? ואיך זה משפיע דרמטית על קידום אורגני?

אנו מזמינים אתכם לצפות, לשמוע על עקרונות היסוד של סוכנות SEO CAP וכמובן – לקבל מידע נוסף ורלוונטי אליכם בשיחת ייעוץ.

קידום אתרי שופיפיי - מהירות אתר

לאחר שהכרנו ודיברנו רבות על היכולות הניתנות לחנויות השונות של שופיפיי, הגיע הזמן לקחת את זה צעד קדימה, ולהבין כיצד ניתן לבצע קידום אתרי שופיפיי בצורה איכותית, מקצועית ויעילה הרבה יותר.

לשם כך, נדבר תחילה על עניין מהירות האתר. אחד הדברים החשובים ביותר באתר, הוא המהירות שלו, כאשר על פי הנחיות גוגל, אתר ממוצע צריך לעלות לגולשים תוך 2.5 שניות. על אף שיש להם קוד סגור, אחד היתרונות הבולטים בעניין זה באתרי שופיפיי, הוא שניתן לתקן את מהירות האתר שלהם כבעל העסק.

תהליך שיפור מהירות אתר שופיפיי הוא תהליך מורכב יותר ביחס לאתרי וורדפרס, וזאת כיוון שאתר וורדפרס בנוי על קוד פתוח, ולפיכך לא נדרש להיות מתכנת כדי לדעת איך לשפר את מהירות האתר, כששוב, מדובר באתר וורדפרס.

לעומת זאת, אתרי שופיפיי בנויים בקוד סגור ולכן צריך מתכנת מקצועי שמכיר את מבנה הקוד של האתר, מבין ויודע כיצד לעבוד עם קוד מסוג זה, ויודע איך לתקן את הקוד כדי לשפר את המהירות. זו למעשה הסיבה מדוע מחיר קידום אתרי שופיפיי גבוה יותר מאשר עלות קידום אתרי וורדפרס, כשלעיתים מדובר על עלות הגבוהה פי 2.

קידום אתרי שופיפיי - ידידותיות לנייד (רספונסיביות)

השימוש בטלפון הנייד הך להיות בעשורים האחרונים חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, כאשר כיום ניתן לבצע כמעט כל פעולה שהיא דרך הנייד, וזה לא משנה באיזה טלפון מדובר. בהתאם, כאשר מדובר על אתרים באופן כללי ובפרט על אתרי שופיפיי, חשוב מאוד שאלו יהיו מתאימים ונוחים לשימוש בטלפון הנייד. למרבה הפלא, אתרי שופיפיי הם אכן כאלו, והם ידידותיים מאוד למשתמש במובייל.

איך זה בא לידי ביטוי? ובכן כלל האלמנטים הבנויים באתר האינטרנט, נבנים גם בהתאמה לשימוש בנייד ומספקים חווית משתמש טובה יותר לרכישה דרך הניידים שלנו.

למעשה, מחקרים חדשים בתחום הוכיחו כי למעלה מ-70% מהאוכלוסייה משתמשת בטלפון הנייד שלה ולכן אנו חייבים לוודא שהאתר שלנו מותאם היטב לנייד. שוב, לשמחתנו, ניתן לומר באופן מובהק כי הממשק של שופיפיי מתאים לנייד ובכך מאפשר לגולשים להשתמש באתר ולרכוש דרכו בנוחות רבה. במילים אחרות, יותר המרות = יותר כסף = יותר רווחים.

אז אילו חסרונות קיימים למערכת שופיפיי?

לצד כלל היתרונות המשמעותיים של המערכת, קיימים כמובן גם מספר חסרונות אותם חשוב להכיר, ועליהם נפרט עכשיו.

פלטפורמה לסקירת מוצרים מקורית

אחד הדברים החשובים ביותר, הן עבור הדירוג בגוגל והן עבור הגולשים, הוא אמינות. את האמינות הזו ניתן לקבל בדרכים רבות, כאשר אחת מהן היא ביקורות, סקירות וחוות דעת. אחד החסרונות במערכת שופיפיי, הוא חוסר הימצאותן של חוות דעת מקוריות, דבר שכאמור חשוב מאוד, שכן חשוב שיהיה מקום לתת ביקורות טובות על המוצרים.
 • בעיית תוכן כפול

  כלל אתרי האיקומרס באשר הם, חווים את בעיית התוכן הכפול. למעשה, גם גוגל וגם הגולשים עצמם רוצים שכל דף באתר יהיה ייחודי ועם מידע חדש שלא כתוב בשום מקום אחר. ברגע שישנם מספר מוצרים, וכל מוצר מחובר לכמה וכמה קטגוריות, נוצר מצב שבו מספר עמודים מכילים בדיוק אותו התוכן. זו בהחלט בעיה שקיימת גם באתרי שופיפיי, אבל אל דאגה, אין צורך לפחד מכך, ובעזרתנו ב-SEO-CAP ניתן להתגבר על הבעיה גם באתרי שופיפיי!

 • מבנה כתובת חלש של כתובת האתר

  כשמדובר באתרי שופיפיי, חברת שופיפיי עצמה היא זו שקובעת את מבנה כתובות האתר (URL), ובכך קובעת במידה כזו או אחרת את ההיררכיה של האתר. בפועל, הגישה לקטגוריות ולתתי הקטגוריות השונות, מתבצעת בהתאם לכתובות אלו, ולכן מדובר אפוא בחסרון משמעותי, שמעניק למתחרים שלנו יתרון עלינו.

 • סייטמאפ SITEMAP

  באתר שופיפיי אי אפשר לערוך סייטמאפ. מקבלים משופיפיי מפת אתר כמו שהוא . זה לא בדיוק הכי טוב שאין לנו שליטה בדף העיקרי של קידום האתר. 

 • יכולות מוגבלות בבלוג

  מי שלא הבין זאת עד כה, קידום אתרי שופיפיי תלוי במידה רבה בתוכן שנמצא באתר, כאשר ה"תוכן" המדובר אינו רק המוצרים שלכם, אלא גם עמודי תוכן מידעיים שונים עבור הלקוחות. עמודים אלו, נכנסים בשופיפיי תחת פיצ'ר ה"בלוג", כאשר זה מוגבל מאוד.

  מאחר שמדובר על קוד סגור של המערכת, ההתאמה האישית מוגבלת יחסית, ובכך פוגעת באיכות התוכן והנראות שלו ביחס לאופי העסק.

  בעזרת הכוונה נכונה ומקצועית, כמו זו שתוכלו למצוא ב-SEO-CAP, ניתן להרכיב את תבניות הבלוג הטובות והיעילות ביותר, שיאפשרו לכם להתגבר בקלות על המכשול הזה, לשדרג לכם את האתר באופן משמעותי, ולבצע קידום אתרי שופיפיי מוצלח במיוחד.

Schema Markup: הכירו את הקוד שמסביר הכל

קוד נוסף שחשוב מאוד להכיר רגע לפני הסוף, הוא Schema Markup. מה הוא קוד זה? ובכן בפשטות, מדובר בקוד שמסביר לגוגל מה יש באתר שלכם. לאלגוריתם של גוגל אין יכולת לראות באופן מעשי את מה שקורה באתר שלכם ואת מה שהוא מציע, ולכן הוא צריך לסקור כל אתר, לעבור על כל הקודים שבתוכו ולפיכך לבדוק מה יש באתר.

קוד זה מסביר לגוגל למעשה מה יש באתר, מה התוכן שקיים, אילו מוצרים משווקים באתר וכדומה. בפועל, אפשר לומר שאנחנו מאכילים את גוגל בכפית עם כל המידע שאנחנו רוצים שהוא ידע. ולמה זה חשוב לצורך קידום אתרי שופיפיי מקצועי? ובכן תחשבו על זה שעבור גוגל, להיכנס לכל אתר ואתר לוקח המון זמן, ובהתאם גם המון כסף. אם יש לו אפשרות לעבור על האתרים בקלות ובמהירות, באמצעות Schema Markup לצורך העניין, הוא יוכל לקבל את המידע שהוא צריך מהר יותר. כמו שכבר הבנו, ככל שאנחנו חברים טובים יותר של גוגל ועוזרים לו, כך גם גוגל יעזור לנו וידרג אותנו במיקומים טובים יותר.

אז איך מבצעים קידום אתרי שופיפיי איכותי ב SEO-CAP?

אז מה התהליך לפיו אנחנו מבצעים קידום אתרים מקצועי, ובפרט קידום אתרי שופיפיי? ובכן התהליך שלנו כולל מספר אמצעים וכלים שמסייעים לנו להעלות את דירוגי האתרים שלנו בחיפושים בגוגל.

קידום אתרי שופיפיי על סמך מחקר מילים
המפתח להצלחה בקידום אתרי שופיפיי בעידן שבו האינטרנט מוצף במידע הוא מחקר מילות מפתח, אשר מאפשר לבצע קידום אתרים מוצלח על סמך אסטרטגיה מתוחכמת ומקצועית. מחקר מילות מפתח מאפשר לנו להבין את התנהגות קבל היעד, לזהות את הביטויים והמונחים שרלוונטיים עבור הקהל, ולמקם את התוכן שלנו במקום הנכון, בזמן הנכון. בדומה למפת אוצרות, מחקר מילות מפתח מוביל אותנו אל קהל היעד שלנו, פותח דלתות להזדמנויות עסקיות ומניע את הצלחה.
קידום אתרי שופיפיי על סמך מחקר מתחרים
מחקר מתחרים כולל מספר שאלות חקר שמתחלקות באופן כללי ל-3 סוגים:
1. גודל האתר - כמה דפים יש באתר המתחרה? בכמה מילים הוא מדורג בגוגל?
2. ניתוח דפים - אילו דפים באתר המתחרה הם הכי פופולריים? בכמה מילים מופיעות מילות המפתח הרלוונטיות בדף המתחרה? באיזו תדירות מופיעות מילות המפתח בדף?
3. קישורים - כמה קישורים חיצוניים יש לאתר המתחרה? כמה קישורים פנימיים יש לדף המקודם? מהי איכות קישורים אלה? (האם הם מגיעים מאתרים סמכותיים?) כמו כן עומדים לרשותנו מגוון כלים לניתוח מתחרים כגון Ahrefs SEMrush המאפשר לבצע ניתוח מתחרים יסודי ומספק תובנות חשובות ביניהן:
● החוזקות והחולשות של המתחרים
● פערים בשוק שאפשר לנצל
● הזדמנויות לשיפור האתר שלכם בהתבסס על מידע זה כך, ניתן לפתח אסטרטגיית קידום יעילה המאפשרת לבלוט על פני המתחרים בשוק ולשפר את דירוג האתר שלכם בתוצאות החיפוש.
שימוש באמצעי Technical SEO
אחד היסודות החשובים עבור קידום אתרי שופיפיי מוצלח ואיכותי הוא SEO טכני אשר מתמקד בייעול ושיפור של האתר עצמו, תוך התמקדות בהיבטים טכניים. היבטים אלו, משפיעים על היכולת של גוגל לסרוק, להתחבר ולדרג את האתר בצורה טובה טובה יותר. לצורך ההבנה, הנה כמה מהאלמנטים החשובים ביותר ב-SEO טכני:
● קבצי Site map - קובץ המספק לגוגל מידע על כל הדפים באתר ומקל על הסריקה שלהם.
● קבצי Robots.txt - קובץ הקובע אילו דפים באתר גוגל צריך לסרוק ואילו לא.
● מהירות אתר - זמן טעינה מהיר משפיע לטובה על חוויית המשתמש ועל דירוג האתר בגוגל.
● קישורים פנימיים לא תקינים - קישורים לא תקינים (שגיאת 404 לדוגמה) ותמונות לא נגישות, פוגעים בחוויית המשתמש ובדירוג האתר.
● התאמה לטלפון הנייד - כיום, יותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים ניידים לגלישה באינטרנט. אתר שאינו מותאם למובייל פוגע בחוויית המשתמש ובדירוג האתר.
● תוכן כפול - תוכן כפול (duplicated content) פוגע בדירוג האתר. חשוב לוודא שכל התוכן באתר מקורי וייחודי.
● חיבור Search Console ו-Google Analytics - חיבורים אלו מאפשרים לכם לקבל תמונה רחבה יותר על ביצועי האתר ולזהות בעיות טכניות.
כתיבת תוכן איכותי
דרך נוספת שמהווה מפתח להצלחה בקידום אתרים בעולם הדיגיטלי התחרותי של היום, הינה כתיבת מאמרים איכותיים. לא מדובר אפוא בעוד כלי נלווה בקידום אתרי שופיפיי, אלא באבן יסוד וחלק בלתי נפרד מאסטרטגיה מקיפה. מאמרים אלו משמשים כמגנט רב עוצמה, מושכים גולשים רלוונטיים אל תוך האתר, תורמים לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש ומובילים להגדלת המודעות למותג, למוצרים ולשירותים אותם אתם מציעים. תוכן איכותי, הממוקד בנושאים שמעניינים את קהל היעד שלכם, תוך שימוש מושכל במילות מפתח רלוונטיות, הופך למקור משיכה אטרקטיבי עבור גולשים המחפשים מידע בתחום. ככל שהתוכן יהיה איכותי יותר, מעניין ומועיל, כך יגדל הסיכוי שהגולשים יישארו באתרכם לאורך זמן, יקראו עוד מאמרים ויבצעו פעולות רצויות. כל זאת כמובן, תורם רבות לחשיפות לאתר שלכם, ולדירוג טוב יותר בגוגל, כאשר את כתיבת התוכן תוכלו למצוא אצלנו ב SEO-CAP בצורה איכותית ומקצועית ביותר.
קידום אתרי שופיפיי על סמך קישורים, יח"צ ו-Backlinks
קישורים הם נכס דיגיטלי משמעותי בעולם קידום האתרים. הם משמשים כהמלצות דיגיטליות מאתר אחד לאחר, ומעידים על אמינות, סמכותיות ורלוונטיות של האתר המקושר. למשמעות זו ישנן מספר סיבות:
1. אמינות - קישור מאתר אחר מעיד למעשה שמדובר באתר אמין וסמכותי.
2. סמכותיות - ככל שיש לאתר יותר קישורים מאתרים מוכרים ומורשים בתחום, כך גוגל תראה בו מקור ידע חשוב.
3. רלוונטיות - גוגל בודקת את הקשר של התוכן בין האתר המקשר לאתר שלכם. קישורים מאתרים רלוונטיים תורמים יותר לדירוג.
אז כיצד ניתן להשיג קישורים? ובכן בעזרת כתיבת מאמרים איכותיים ופרסום שלהם באתרים רלוונטיים תוך שילוב קישור לאתר שלכם, תוכלו להשיג קישורים טובים. כמו כן, שיתופי פעולה ויצירת קשרים עם בעלי אתרים אחרים בתחומכם יכולים לסייע גם הם. בנוסף לכך, השתתפות פעילה בפורומים וקהילות רלוונטיות תוך שילוב קישור לאתר שלכם בחתימה או בפרופיל מסייעת אף היא. לצד כל אלו, בניית אתרים איכותיים וסמכותיים בתחומכם תמשוך אליהם קישורים באופן טבעי. חשוב לזכור שלא כל הקישורים מהווים קישורים איכותיים. עדיף להשיג מספר קטן של קישורים ובתנאי שאלו איכותיים ומגיעים מאתרים סמכותיים, מאשר כמות גדולה של קישורים מאתרים לא רלוונטיים. בניית קישורים באופן מלאכותי (spam) עלולה לפגוע בדירוג האתר שלכם ולכן חשוב לעקוב אחר איכות הקישורים המופנים לאתר שלכם ולוודא שהם מגיעים מאתרים רלוונטיים וסמכותיים.

SEO-CAP: המפתח להצלחת האתר שלכם בידיים טובות

לסיכום, קידום אתרי שופיפיי יכול להתבצע בצורה טובה ותו לא, ויכול להתבצע בצורה מקצועית, איכותית ויעילה מאוד. בעזרת ניסיון רב שנים, SEO-CAP מספקת מגוון כלים ואמצעים לשיפור האתר שלכם, לקידומו ולחשיפה שלו בפני קהל היעד שלכם בצורה מיטבית.

ואיך נהנים מכל זה? ובכן כל שעליכם לעשות הוא לייצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. אז קדימה, למה אתם מחכים?

פתח צ'אט
היי 👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן