קידום אתרים בחו"ל – כל מה שאתם צריכים לדעת

קידום אתרים בחו''ל עם SEO-CAP

מגוון אסטרטגיות ייחודיות ושונות לקידום האתר העסקי שלכם בחו''ל, הכנסת לקוחות רלוונטיים והגדלת רווחיות.
קידום אתרים בחו''ל לחנות וירטואלית
קידום אתרים בחו''ל לחנות וירטואלית

קידום האתר שלכם בשיטת SEO-CAP, אותה נטמיע וניישם עד להשגת המטרות שלכם.

קידום אתרים בחו''ל בניית קישורים
קידום אתרים בחו''ל בניית קישורים

כחלק מקידום אתרים חייב להיות יחסי ציבור בחו''ל ולהשיג קישורים עבור הקידום שלכם.

בניית אתרים
בניית אתרים

בניית אתרים ייחודים, בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולמודל העסקי שלכם על גבי פלטפורמת וורדפרס.

קידום אתרים בחו''ל
קידום אתרים בחו''ל

באמריקה, אירופה, או בכל מקום אחר - איפה שהלקוחות שלכם נמצאים, שם אנו נהיה כדי לחשוף את האתר העסקי שלכם.

קידום ממומן בחו''ל
קידום ממומן בחו''ל

ניהול קמפיינים ממומנים על גבי פלטפורמות פרסום שונות, לצורך השגת החזר השקעה גבוה ותוצאות מיידיות.

גודל השוק

אז ראשית כל גודל השוק משמעותי מאוד. ברגע שאתם יוצאים מהארץ הקטנה שלנו לזירה הבינלאומית, הכל משתנה בגלל גודל השוק וקהל היעד. לעומת הארץ שלנו, בשוק העולמי יש מילות מפתח רבות הרבה יותר והתקציבים הפרסומיים של איגודים כמו אמזון, אלי אקספרס ועוד, הם כמעט ובלתי מוגבלים.

למי קידום אתרים בחו״ל מתאים?

קידום אתרים בחו"ל או קידום אתרים באנגלית מתאים לחברות ועסקים בכל סדר גודל המעוניינים להרחיב את הפעילות שלהם מעבר לשווקים המקומיים ולקבל חשיפה גדולה גם בחו״ל. בין אם יש ברשותכם חברת סטארט-אפ קטנה, חנות איקומרס למכירת מוצרים או בכלל חברת ענק, כדאי שתדעו שמיקוד לקהלים בינלאומיים באמצעות קידום אתרים אסטרטגי יכול לפתוח לכם הזדמנויות צמיחה חדשות ולהגדיל באופן משמעותי את ההכנסות.

חשוב להבין שמלבד הקידום, כיום עומדו לרשותכם מגוון אופציות לספק שירותים ומוצרים שונים לחו״ל, לדוגמה ישנה אפשרות לתת תמיכה או שירות מרחוק באמצעות פלטפורמות שונות, לתת שירותי ייעוץ בזום וכך הלאה. או אם מדובר על מוצר, ניתן לשלח דרך חברות שילוח ייעודיות  את החבילות ללקוחות לכל רחבי העולם, ולכן כיום כל חברה מקטנה ועד גדולה יכולה למכור את שירותיה גם מעבר לים.
 • חשוב להבין שמלבד הקידום, כיום עומדות לרשותכם מגוון אופציות לספק שירותים ומוצרים שונים לחו״ל, לדוגמה ישנה אפשרות לתת תמיכה או שירות מרחוק באמצעות פלטפורמות שונות, לתת שירותי ייעוץ בזום וכך הלאה. או אם מדובר על מוצר, ניתן לשלח דרך חברות שילוח ייעודיות  את החבילות ללקוחות לכל רחבי העולם, ולכן כיום כל חברה מקטנה ועד גדולה יכולה למכור את שירותיה גם מעבר לים.
 • שיטת SEO-CAP, אותה פיתח מנכ"ל הסוכנות יהושע רץ, הינה מתקדמת ביותר עם שימוש במגוון דרכי עבודה ייחודיות שרק אנחנו יכולים לבצע ולהטמיע בכל עסק.

הכירו את טכניקות קידום אתרים אורגניות

קידום אתרים אורגני מתמקד באופטימיזציה של התוכן והמבנה של האתר כדי לשפר את הנראות שלו בתוצאות החיפוש במנוע של גוגל, ולכן נדרשת עבודה קשה וביצוע מגוון פעולות על מנת להגיע לתוצאות טובות. הטכניקות של קידום אורגני כוללות את הפעלות הבאות: יצירת תוכן באיכות גבוהה והזנתו לאתר, בניית קישורים נכנסים ממקורות מוכרים, שיפור מהירות האתר ושיפור חווית המשתמש באמצעות עיצוב אינטואיטיבי. כל אלה תורמים רבות לתהליך הקידום האורגני ומפשרים את הדירוג. כמובן שיש צורך לשמר את התוצאות לאורך זמן ולתחזק את האתר.

אז איך לנצח בשוק הבין לאומי בכל זאת עם העסק ה''קטן'' שלנו?

 • בראש ובראשונה - מחקר מילות מפתח

  מחקר מילים זה אחד הדברים החשובים ביותר בקידום אתרים. למעשה מחקר מילות מפתח זה להבין מה קהל היעד שלכם מחפש! מחקר מילות המפתח שאנחנו שמים בתחילת הדרך יכול לקבוע בוודאות את ההצלחה או את ההפסד שלנו בקידום האורגני. אם נעשה זאת נכון, נוכל להופיע בראש תוצאות החיפוש, נוכל למשוך גולשים רלוונטים, נגדיל את המכירות שלנו.

 • מחקר מילים מנצח זה מה שיקח אתכם הכי רחוק בשוק הבין לאומי

  בארץ החיפושים מאוד קטנים. לדוגמה את הביטוי "שרוכי נעליים" מחפשים בארץ 170 אנשים כל חודש לעומת בחו''ל שם מחפשים את הביטוי shoe laces מעל 90,500 אנשים בכל חודש. ועוד לא דיברנו על ביטויים זהים בשינויים קלים כמו elastic shoe laces שאת ביטוי הזה מחפשים 14,500 אנשים כל חודש. לפי ניסיון רב של הלקוחות שלי מחו"ל, ממוצע החיפושים הוא סביב ה20,000 חיפושים למילה. דף הבית יכול להתקדם אל עבר הדף הראשון ואז תוך שנה אפשר להגיע למקום הראשון בגוגל חו"ל וכך אתם מקבלים לפחות 20,000 גולשים כל חודש לאתר שלכם. מקווה שהבנתם את הטכניקה "בין אוניות גדולות יש הרבה מקום לאוניות קטנות לתפוס הרבה דגים בים." רק צריך לדעת איך לעשות זאת באופן מקצועי ובצורה נכונה.

תוכן איכותי עבור קידום אתרים בחו''ל

התוכן חשוב מאוד בגוגל אורגני זה אחד העמודים של שקידום אתרים מקצועי יושב אליו. תוכן בחו"ל עוד יותר חשוב ועוד יותר ארוך ממה שאתם מכירים בארץ. בארץ דף שהוא כולל 1000 מילים שזה שני דפים של A4 בעולם הפיזי. בחול דפים מתחילים מ3000 מילים ולמעלה בכל דף באתר.

האם להשתמש chatgpy or gemini.google? כמובן שאפשר לקחת ראיונות מכלי AI, אפשר להקל בתחילת הדרך כדי שאנחנו יכול להתקדם בגוגל. אבל בסופו של דבר צריך להיות תוכן איכותי מאוד שמקיף את כל הנושא שאנחנו כותבים עליו. אתם לא מדמיינים שעיתון כמו New York Times or The Washington Post ישתמש כלי AI לכתוב מאמרים בעיתון שלהם. למה? כי הם רוצים להיות מיוחדים, חדשניים, איכותיים וככה גם אתם רוצים להיות באתר שלכם. אה לפני שאני שוכח אי אפשר לכתוב מאמרים בחו"ל לא מישהו לא שפת אם. קהל אנגלו סקסי מזהה במשפט הראשון לפי הניסוח מי כתב את המאמר ועוזב את הדף מיד כאשר הוא מזהה שלא כתב את המאמר native English speaker!

לכן הכתיבה חייבת להיות איכותית במיוחד וכזאת שמביאה ערך אמיתי לגולש. כתיבה שנכתבה על ידי כותב תוכן ששפת האם שלו אנגלית. ואם מדובר בקידום אורגני בארצות הברית אז הוא או היא צריכים להיות גם born in USA.
אז אחרי שסיימנו לדבר על התוכן, הגיע הזמן לדבר על תמונות.התמונות חייבות להיות באיכות גבוהה וגם אם שמים וידאו צריך להקפיד על האיכות שלו. גם תמונות וגם וידאו הם ויז'ואלים שמייחדים את האתר. כמו כן, ועוד לא דיברנו על תמונות של אינפוגרפיק. מה זה אינפוגרפיק אתם שואלים? אינפוגרפיקה היא סוגה בתחום התקשורת החזותית שמשתמשת בשילוב של הדמיית נתונים. תמונות וטקסט להעברת מידע מופשט כמו למשל נתונים ותהליכים.

קישורים או במילה אחרת יחסי ציבור או פופולריות

מה זה קישורים ולמה גוגל רוצה אותם? קישורים זה אומר שאתר חיצוני מציע קישור לאתר שלנו. למשל במאמר עצמו יש מילה שאנחנו לוחצים עליה ומיד מגיעים לאתר אחר. למה זה חשוב ומה איכפת לגוגל? קישור זה למעשה המלצה דיגיטלית מאתר אחר על האתר שלנו. אתר אחר נותן לנו המלצה שמה שאנחנו מציגים וכותבים באתר שלנו זה נכון.

לדוגמה יש לכם באתר שרוכי נעליים מצוינים, ואתר אחר הפנה אליכם גולשים דרך קישור באתר שלו, זה מראה לגוגל שהמידע באתר שלכם אמין יותר. כמות הקישורים קובעת הרבה ומשפיעה לא מעט על אמינות האתר שלכם ועל הדירוג שלו בגוגל. גודל האתר שממנו קיבלנו את ההפנייה משפיע גם כן על הדירוג שלכם. למשל אתר קטן שיש לו רק 100,000 גולשים כל חודש או מיליוני גולשים כמו ניו יורק טיימס וכן, אפשר להשיג קישור מהניו יורק טיימס.

בניית קישורים בחו"ל. באתרים מחו"ל אפשר להשיג קישורים ביתר קלות. בעיקר בגלל הבלוגים השונים שמציעים קישורים מהאתר שלהם עבור כתבה של תוכן או עבור כסף. עבור קידום אתרים מקצועי בחו"ל אתם חייבים להביא כל חודש מינימום 3 קישורים מאתרים חיצוניים.

תקופת קידום אתרים בחו"ל ותוצאות

 • תקופת קידום

  בנוגע לתקופת הקידום בחו"ל, זה נכון שזה הקושי המרכזי. זה לוקח זמן ולא מעט. קידום אתרים מקצועי בארץ לוקח בערך חצי שנה עד שאתם רואים גדילה משמעותית בתוצאות. לעומת זאת, קידום אתרים בחו''ל, התוצאות מתחילות רק אחרי שנה בגלל התחרות הרבה שיש. כמו כן, לוקח לגוגל זמן רב לזהות מה קורה ולסמוך על האתר שלכם. ההתקדמות היא איטית.

  יש לזה כמה סיבות אבל הדבר העיקרי הוא נושא התביעות. בארצות הברית אפשר בקלות לתבוע חברות במיליוני דולרים כמו בסיפור שאישה טבעה את חברת מקדונלדס שהקפה חם ולא הזהירו אותה. והיא זכתה!

  לכן לוקח זמן עד שגוגל סומך עליכם ועל האתר שלהם ולוקח אתכם למקום הראשון ובשל כך יש לבצע פעולות מדוייקות ומקצועיות ולדעת שזה לוקח זמן.

 • תוצאות

  כדי לראות תוצאות טובות בתחום יש להקפיד על כל הכללים וחשוב להכיר את השוק הגלובאלי. אם עושים את כל הדברים בצורה נכונה ומקצועית, התוצאות באות וזה החלק היותר כיף. התוצאות באות בכמות גדולה. בגלל שקהל היעד בחו"ל הוא גדול עשרות מונים מבארץ הקטנה שלנו, האתר שלהם נחשף למליוני אנשים שנחשפים אליכם, לוקחים את השירות שלכם ורוכשים את המוצרים שלכם. אנחנו קידמנו ומקדמים אתרים בחו"ל שהגיעו עד לראש הפסגה בגוגל ובזכות כך, הם מוכרים מוצרים רבים ושירותים רבים.

עלות קידום אתרים בחו"ל

לגבי עניין העלות, כמו שהבנתם לא חסרה עבודה ויש לא מעט נושאים שצריך לכסות ולטפל בהם בצורה מקצועית וללא פשרות ולכן אנחנו גובים יותר על שירות קידום בחו"ל. החשיפה שונה, הקידום שונה וכך גם כמות ההשקעה. קידום אתרים מקצועי בחו"ל מתחיל ב1,500 דולר. אך התוצאות יכולות להיות מדהימות ולכסות את ההשקעה פי כמה וכמה.

סוגי קידום אתרים שניתן לעשות בחו״ל וההבדלים ביניהם

 • קידום אורגני בחו''ל

  קידום אורגני בגוגל הוא קדום טבעי במנוע החיפוש של גוגל, כאשר התוצאות יופיעו לאחר הממומנות. למעשה, האתר שלכם יגיע לתוצאות הראשונות בדף הראשון של גוגל, כך גולשים יוכלו לחפש שירות או מוצר מסוים לפי הביטויים הקשורים לתחום שלכם ולקבל מידע. מדובר על תהליך של אופטימיזציה של האתר והתוכן שלו, כאשר על סמך פעולות שונות גוגל נותן לאתר דירוג גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. כמובן שככל שהקידום יהיו מקצועי וטוב יותר, כך האתר יהיו מדורג גבוה. 

  תהליך קידום אורגני דורש בנייה של אסטרטגיות קידום שונות כגון יצירת תוכן באיכות גבוהה, אופטימיזציה של מטא תגיות ותיאורים, שיפור ביצועי האתר וחווית המשתמש, בניית קישורים נכנסים והקפדה על שיטות עבודה לקידום אתרים. מטרת הקידום האורגני להגביר את הנראות ולהביא תנועה לאתר באופן טבעי, בהתבסס על מילות מפתח הרלוונטיות לתחום שלכם.
 • קידום ממומן בגוגל

  קידום ממומן בגוגל הוא אפשרות פרסום בתשלום שמציעה גוגל באמצעות פלטפורמות גוגל אדס. עם קידום ממומן של גוגל, מפרסמים יכולים ליצור מודעות ממוקדות המופיעות בדפי תוצאות החיפוש של גוגל באופן מיידי, באתרים ברשת המדיה של גוגל, ביוטיוב ובנכסים אחרים הנמצאים בבעלות של גוגל. מודעות אלו מסומנות כ"ממומנות" או "מודעה" ומופיעות מעל או מתחת לתוצאות החיפוש האורגניות, בהתאם לסוג הפרסום ואסטרטגיית הגשת הצעות המחיר שבה נעשה שימוש. מפרסמים משלמים עבור מיקומים אלו על סמך גורמים שונים, כולל מילות מפתח, פורמט מודעה, אפשרויות מיקוד וסכומי קידום אתרים מחיר

  אם אתם מתכננים קידום אתרים בחו"ל, חשוב לדעת כי זהו תהליך המייצר הזדמנויות עצומות לעסקים להרחיב את הפעילות שלהם מעבר לים ולהיכנס לשווקים חדשים. על ידי בחירת סוג קידום מתאים למטרות וליעדים לכם, שימוש בטכניקות קידום יעילות ובחירת שותפות עם חברת הקידום הנכונה והמקצועית, עסקים יכולים לנצל את מלוא הפוטנציאל של קידום מעבר לים וליהנות מהצלחה גדולה וטווח הארוך עם לקוחות חדשים.

איך בוחרים חברת קידום בחו״ל?

איך לבחור חברת קידום אתריםחברת קידום אתרים בחו"ל חייבת להיות שותפה אסטרטגית שלכם, הרי מדובר על הזדמנות של ממש להתפתח לשווקים חדשים וליהנות מלקוחות חדשים, ולכן ישנה חשיבות רבה לבחירת חברה איכותית שתנווט אתכם לאורך כל הדרך בבטחה. חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בביצוע קידום אתרים בארצות הברית או בכל מדינה אחרת. כמובן שיש לבדוק גם את המקצועיות של החברה, לקבל המלצות ולראות תוצאות מוכחות בשטח, לבדוק אילו אסטרטגיות החברה בונה ובכלל כל מה שחשוב לכם.

קידום אתרים בחו״ל עושים עם רק עם חברת SEO CAP!

אנחנו בחברת SEO CAP עובדים לפי תובנות שוק ואסטרטגיות קידום מותאמות אישית ומסייעים לעסקים לנווט בשווקים בינלאומיים ביעילות, להניע צמיחה ולמקסם החזר ההשקעה – ROI. פנו אלינו עוד היום לייעוץ וקבלת הצעת מחיר הוגנת. 

לרשותכם חבילות קידום אתרים בחו''ל

החל מ 1000 $ לחודש הכוללות את השירותים הבאים: מלבד בניית אתרים, אנו גאים להציע מגוון רחב של שירותים מקיפים שיסייעו לעסק שלכם בדיגיטל.
שירותי קידום אתרים SEO-CAP
שירות  קידום אתרים On Page
הכולל בין היתר ביצוע פעולות קידום הבאות: תיקון תגים, תיאורי דפים, שילוב כותרות חיצוניות וכותרות פנימיות של הדפים וכתיבת 5 מאמרים בכל חודש.
בניית לינקים OFF PAGE
- פרסום ברשתות חברתיות והשגת שלושה לינקים מאתרים חיצונים במטרה להגדיל את הפופולריות של האתר ולשפר את הדירוג שלו בגוגל.
פרסום ברשתות חברתיות
פרסום ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסגרם, לינקדאין ועוד…
קידום אורגני Technical כולל ביצוע הפעולות הבאות:
שיפור מהירות האתר, טיפול בתעודת SSL המעניקה אישור לאתר מאובטח (חשוב כאשר קיימת סליקה באתר), שיפור חוויית הגלישה במובייל, תיקון לינקים שבורים וטיפול בתמונות בתוך האתר בהתאם לדרישת גוגל.
שירות Local SEO
הכולל הקמה של דף בגוגל וביצוע אופטימיזציה של GOOGLE MY BUSINESS. שירות זה מתאים לעסקים מקומיים המעוניינים לפרסם רק באזורים מסוימים כמו פיצריות, מנעולנית ונותני שירות שונים. 
למידע נוסף

עוד בקידום אתרים

קידום אתרים למגוון סוגי אתרים
קידום אורגני וקידום ממומן יכולים להיעשות למגוון סוגי אתרים, כדוגמת קידום אורגני לאתרי תדמית רגילים שאנחנו מכירים, קידום אורגני לאתרי איקומרס - חנויות המוכרות מוצרים שונים, וגם קידום בגוגל לאתרי שופיפיי ועוד. 
היתרונות הבולטים של קידום אורגני לעסק שלכם
שירותי קידום אתרים מאפשרים לשפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל, ולקבל יותר חשיפה לאתר, אך לבל נשכח כי זוהי חשיפה ממוקדת של לקוחות המעוניינים בשירותים שלכם. חשוב להבין, גולשים המחפשים שירות או מוצר מסוים בגוגל, הם נכנסים לאתרים הנמצאים בדף הראשון בלבד, כלומר אם האתר שלכם לא שם אתם לא קיימים! לכן, ככל שהאתר שלכם יהיה  גבוה יותר במיקומים הראשונים הוא ייתפס בעיני כאמין, איכותי וראוי מבחינת גוגל להיות במקום הראשון. מעבר לכך, תנועת הגולשים לאתר תגדל באופן משמעותי, תקבלו יותר לידים איכותיים שתוכלו להמיר ללקוחות משלמים ולהגדיל את הרווחים באופן משמעותי.
שיפור משמעותי של חוויית הגלישה באתר
מלבד הגדלת המכירות והחשיפה לאתר, במסגרת שירותי קידום אתרים משפרים את חוויית המשתמש באתר, כך שלקוחות יוכלו לדלג בנוחות בין דפי האתר וליהנות מתכנים איכותיים. חלק מתהליך קידום אתרים יש צורך לעלות תכנים איכותיים לבלוג, ולכן גולשים יוכלו לקבל מידע עם ערך מוסף על התחום שלכם, מה שגם יכול לסייע רבות ליצירת אוטוריטה וגם הגעה לאתר דרך מאמרים מקצועיים.  בנוסף, בתהליך קידום אתרים משפרים גם את מהירות האתר, את המבנה שלו, העיצוב וכו׳. בדרך זו גולשים ירצו לחזור שוב ושוב לאתר שלכם ואף ימליצו לחברים לבקר באתר על ידי שליחת לינקים לכתבות, לשירותים או למוצרים שאתם מוכרים. 
שיטת שיווק רווחית וחסכונית
יתרון נוסף של שירותי קידום אתרים הוא שיטת השיווק החסכונית יחסית והידועה מראש. בניגוד לשיטות פרסום ממומנות, במקרה של קידום אורגני אתם משלמים למקדם אתרים תשלום חודשי קבוע. מעבר לכך, מדובר על פרסום ממוקד מאוד ומאפשר להתמקד בקהל יעד מסוים  שמחפש את המוצרים או השירותים שלכם. תוכלו לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות והקשורות לתחום שלכם וליהנות מחשיפה מדויקת של לקוחות שמחפשים וצריכים את השירות. 
האם קידום אתרים מתאים לכל סוגי העסקים
חד משמעית כן. היופי בקידום אתרים שהוא מתאים לכל סוגי העסקים, החל מעסקים של אדם בודד ועד חברות ענק ותאגידים. למעשה, כל מי שמעוניין לקבל חשיפה לאתר במנוע החיפוש של גוגל יוכל ליהנות מלידים איכותיים שיגיעו אליו דרך קידום אורגני. למעשה, בעולם העסקי והכל כך תחרותי של היום, קידום אתרים הוא קריטי להצלחה של העסק ומאפשר להגדיל באופן משמעותי את המכירות, ולכן לא משנה אם יש ברשותכם עסק גדול קטן או בינוני, שירותי קידום אתרים מאפשר להגדיל את המכירות באופן משמעותי ולעקוף את המתחרים. נציין שקידום אתרים מסייע גם לייצר באזז ולעלות את המודעות למותג שלכם ובכלל לשפר את הנראות שלכם ברשת, הרי כאשר רואים אתכם בראש תוצאות החיפוש מתייחסים אליכם אחר. וכן, זה מתאים לעסקים מכל תחום – עריכת דין, אופנה, פיננסים, קמעונאות, הייטק וטכנולוגיות, לואוטק, בעלי מקצוע חופשיים ועוד. 
פתח צ'אט
היי 👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן