שירותי קידום אתרים

שירותי קידום האתרים של SEO-CAP

מגוון אסטרטגיות ייחודיות ושונות לקידום האתר העסקי שלכם בדיגיטל, הכנסת לקוחות רלוונטיים והגדלת רווחיות.
קידום אתרים
קידום אתרים

קידום האתר שלכם בשיטת SEO-CAP, אותה נטמיע וניישם עד להשגת המטרות שלכם.

קידום אתרים לוקאלי
קידום אתרים לוקאלי

בעלי עסק מקומי? נפתח עבורכם פרופיל גוגל מיי ביזנס (גוגל מפות) ונגיע ללקוחות שרק מחכים לכם בעיר או בשכונה.

בניית אתרים
בניית אתרים

בניית אתרים ייחודים, בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולמודל העסקי שלכם על גבי פלטפורמת וורדפרס.

קידום אתרים בחו''ל
קידום אתרים בחו''ל

באמריקה, אירופה, או בכל מקום אחר - איפה שהלקוחות שלכם נמצאים, שם אנו נהיה כדי לחשוף את האתר העסקי שלכם.

קידום ממומן
קידום ממומן

ניהול קמפיינים ממומנים על גבי פלטפורמות פרסום שונות, לצורך השגת החזר השקעה גבוה ותוצאות מיידיות.

קידום אתרים עם שיטת SEO-CAP
שיטה עצמאית וייחודית בעלת 3 שלבים להגדלת החשיפה שלכם בדיגיטל והשגת רווחיות, לאורך זמן ובעקביות.
גוגל ממומן
ניהול קמפייני חיפוש בגוגל, כך שבכל חיפוש של מילות מפתח רלוונטיות תופיעו בדף הראשון, במיקום הראשון.
Read more
קידום אתרים לקואלי
בעזרת פלטפורמת גוגל מיי ביזנס (גוגל מפות), נעזור לעסק המקומי שלכם להופיע בכל פעם שאנשים מחפשים את תחום העיסוק שלכם באיזור.
קידום אתרים עם AI
שימוש במגוון כלי אינטליגנציה מלאכותית חדשניים להשגת קידום יעיל ואפקטיבי, עם חיסכון רב בזמן ומשאבים.
Read more
בניית קישורים
קישור האתר העסקי שלכם לאתרי נישה דומים, בעלי קהל יעד רלוונטי, וזאת כדי להפנות לקוחות נוספים ולקדם את דירוג האתר בגוגל.
תכנים
כתיבת תוכן אינפורמטיבי ושיווקי העונה על כללי קידום האתרים של גוגל, עם הכנסתו למיקומים הרלוונטיים בתוך האתר העסקי שלכם.

אם זה מקדם, אנחנו נעשה את זה - קידום אתרים עם שיטת SEO-CAP

נשתמש בכל שיטה וכלי העומד לרשותינו כדי להרים את הפעילות העסקית שלכם בדיגיטל, עם תכנון קפדני ותוצאות עקביות. המטרה שלנו - לגרום לעסק שלכם לשגשג.
  • שיטת SEO-CAP, אותה פיתח מנכ"ל הסוכנות יהושע רץ, הינה מתקדמת ביותר עם שימוש במגוון דרכי עבודה ייחודיות שרק אנחנו יכולים לבצע ולהטמיע בכל עסק.
  • שימוש בכלים שונים להשגת תוצאות מיידיות, לצד תוצאות ארוכות טווח - כמו קידום ממומן, לצד ניסוח תוכן ובניית קישורים, עם שימוש בכלי הAI המובילים כיום בשוק.

בניתם אתר יפה ומעוצב?

עכשיו הזמן לחשוף אותו ברשת על מנת להגיע ללקוחות פוטנציאלים הזקוקים לשירותים או למוצרים שלכם. אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל חשיפה ממוקדת היא על ידי שירותי קידום אתרים, המאפשרים לגולשים המחפשים את התחום שלכם בגוגל להיחשף לאתר שלכם. למעשה, כאשר מבצעים קידום לאתר הוא מופיע בראש תוצאות החיפוש ומקבל חשיפה.

מהי העלות של שירותי קידום אתרים?

שירותי קידום אתרים הם ההוצאה הכי רווחית לעסק שלכם

כיוון שתוכלו לקבל לידים מדויקים של לקוחות חמים ובשלים לרכישה. כחלק משירותי הקידום, מתמחרים שעות עבודה ומשאבים שיביאו לכם את התוצאה. יש לכם אפשרות לבחור בחברת קידום אתרים או בפרילנסרים המתמחרים את עבודתם לפי שעת עבודה או מחיר גלובלי בריטיינר חודשי.

חברת SEO CAP מציעה לעסקים שירותי קידום אתרים מחיר הוגן הכוללים חבילות קידום המותאמות באופן אישי לעסק שלכם. שירותי הקידום כוללים ביצוע מגוון פעולות כמו ביצוע אופטימיזציה לעמודים, הוצאת קישורים חיצוניים לחיזוק האמון, ביצוע מחקר מילות מפתח כתיבת תוכן שיווקי בשילוב מילות מפתח ועוד.  

לרשותכם חבילות קידום

החל מ 3,500 שקלים לחודש הכוללות את השירותים הבאים: מלבד בניית אתרים, אנו גאים להציע מגוון רחב של שירותים מקיפים שיסייעו לעסק שלכם בדיגיטל.
שירותי קידום אתרים SEO-CAP
שירות  קידום אתרים On Page
הכולל בין היתר ביצוע פעולות קידום הבאות: תיקון תגים, תיאורי דפים, שילוב כותרות חיצוניות וכותרות פנימיות של הדפים וכתיבת 5 מאמרים בכל חודש.
בניית לינקים OFF PAGE
- פרסום ברשתות חברתיות והשגת שלושה לינקים מאתרים חיצונים במטרה להגדיל את הפופולריות של האתר ולשפר את הדירוג שלו בגוגל.
פרסום ברשתות חברתיות
פרסום ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסגרם, לינקדאין ועוד…
קידום אורגני Technical כולל ביצוע הפעולות הבאות:
שיפור מהירות האתר, טיפול בתעודת SSL המעניקה אישור לאתר מאובטח (חשוב כאשר קיימת סליקה באתר), שיפור חוויית הגלישה במובייל, תיקון לינקים שבורים וטיפול בתמונות בתוך האתר בהתאם לדרישת גוגל.
שירות Local SEO
הכולל הקמה של דף בגוגל וביצוע אופטימיזציה של GOOGLE MY BUSINESS. שירות זה מתאים לעסקים מקומיים המעוניינים לפרסם רק באזורים מסוימים כמו פיצריות, מנעולנית ונותני שירות שונים. 
למידע נוסף

הכדאיות של שירותי קידום אתרים?

לפני שנתחיל, נסביר כי שירות קידום לאתר מקצועי הוא אחד מאפיקי פרסום הפופולריים בישראל ובכלל בעולם,

ומאפשר לעסקים לקבל חשיפה ממוקדת ללקוחות המחפשים באופן אקטיבי את השירות או המוצר שלהם. לדוגמה, בעל עסק המחפש יועץ עסקי או תוכנה לניהול לקוחות, ניגש למנוע החיפוש של גוגל ומחפש את מבוקשו. הוא בודק כמה אפשרויות, הוא משאיר פרטים וחוזרים אליו למתן מידע נוסף. למעשה, ככל שהאתר שלכם ידורג במקומות הראשונים בגוגל, כך הסיכוי גבוה יותר שתקבלו לידים איכותיים.

אז מה זה בכלל שירותי קידום אתרים?

אנחנו מייד מסבירים. שירות קידום לאתר הוא תהליך המורכב מאסטרטגיות קידום שונות המותאמות לכל לקוח וגם מטקטיקות שמטרתן לשפר את המיקום של האתר במנוע החיפוש גוגל. למעשה, עלינו להוכיח לגוגל להציע את האתר שלנו בראש תוצאות החיפוש בגוגל במגוון ביטויים שנרצה. נסביר שקידום אתרים נקרא בשפה המקצועית ״אופטימיזציה למנוע החיפוש״ (SEO– Search Engine Optimization), מכיוון שאנחנו מדייקים את האתר בהתאם לחיפושים של הגולשים. ישנם שני סוגים נפוצים של שירותי קידום אתרים: קידום בתוך העמוד (On Page) שאלה פעולות שמבצע מקדם האתרים בתוך האתר במטרה לשפר את תוצאות הדירוג שלו בגוגל. פעולות אלו כוללות בין היתר הטמעת של מילות מפתח, שיפור מהירות טעינת הדפים באתר, סידור מבנה האתר, שיפור חוויית משתמש ועוד.

אופציה נוספת היא קידום מחוץ לעמוד (OFF PAGE). אופציה זו מתייחסת לפעולות המתבצעות מחוץ כדוגמת הוצאת קישורים ממקורות חיצוניים כמו אתרי חדשות ופורטלים שונים המפנים לאתר שלכם. חשוב לדעת שתהליך קידום אתרים הוא לא ״זבנג וגמרנו״, אלא תהליך מורכב שלוקח זמן, ולכן נדרשת סבלנות רבה עד להגעת האתר לראש תוצאות החיפוש, אך הסבלנות בהחלט משתלמת, כיוון שברגע שהאתר יגיע לעמוד הראשון בגוגל, עם תחזוקה נכונה הוא יישאר שם זמן רב.  בכל מקרה, אם אתם רוצים להגיע למיקומים ראשונים בגוגל וליהנות מחשיפה גדולה, חשוב מאוד להיעזר בחברת קידום מקצועית שתבצע פעולות אתיות ומקצועיות לקידום האתר שלכם, איך לבחור חברת קידום אתרים? ישנם מספר פרמטרים שחשוב לדעת לפני שבוחרים חברת קידום אתרים

עוד בקידום אתרים

קידום אתרים למגוון סוגי אתרים
קידום אורגני וקידום ממומן יכולים להיעשות למגוון סוגי אתרים, כדוגמת קידום אורגני לאתרי תדמית רגילים שאנחנו מכירים, קידום אורגני לאתרי איקומרס - חנויות המוכרות מוצרים שונים, וגם קידום בגוגל לאתרי שופיפיי ועוד. 
היתרונות הבולטים של קידום אורגני לעסק שלכם
שירותי קידום אתרים מאפשרים לשפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל, ולקבל יותר חשיפה לאתר, אך לבל נשכח כי זוהי חשיפה ממוקדת של לקוחות המעוניינים בשירותים שלכם. חשוב להבין, גולשים המחפשים שירות או מוצר מסוים בגוגל, הם נכנסים לאתרים הנמצאים בדף הראשון בלבד, כלומר אם האתר שלכם לא שם אתם לא קיימים! לכן, ככל שהאתר שלכם יהיה  גבוה יותר במיקומים הראשונים הוא ייתפס בעיני כאמין, איכותי וראוי מבחינת גוגל להיות במקום הראשון. מעבר לכך, תנועת הגולשים לאתר תגדל באופן משמעותי, תקבלו יותר לידים איכותיים שתוכלו להמיר ללקוחות משלמים ולהגדיל את הרווחים באופן משמעותי.
שיפור משמעותי של חוויית הגלישה באתר
מלבד הגדלת המכירות והחשיפה לאתר, במסגרת שירותי קידום אתרים משפרים את חוויית המשתמש באתר, כך שלקוחות יוכלו לדלג בנוחות בין דפי האתר וליהנות מתכנים איכותיים. חלק מתהליך קידום אתרים יש צורך לעלות תכנים איכותיים לבלוג, ולכן גולשים יוכלו לקבל מידע עם ערך מוסף על התחום שלכם, מה שגם יכול לסייע רבות ליצירת אוטוריטה וגם הגעה לאתר דרך מאמרים מקצועיים.  בנוסף, בתהליך קידום אתרים משפרים גם את מהירות האתר, את המבנה שלו, העיצוב וכו׳. בדרך זו גולשים ירצו לחזור שוב ושוב לאתר שלכם ואף ימליצו לחברים לבקר באתר על ידי שליחת לינקים לכתבות, לשירותים או למוצרים שאתם מוכרים. 
שיטת שיווק רווחית וחסכונית
יתרון נוסף של שירותי קידום אתרים הוא שיטת השיווק החסכונית יחסית והידועה מראש. בניגוד לשיטות פרסום ממומנות, במקרה של קידום אורגני אתם משלמים למקדם אתרים תשלום חודשי קבוע. מעבר לכך, מדובר על פרסום ממוקד מאוד ומאפשר להתמקד בקהל יעד מסוים  שמחפש את המוצרים או השירותים שלכם. תוכלו לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות והקשורות לתחום שלכם וליהנות מחשיפה מדויקת של לקוחות שמחפשים וצריכים את השירות. 
האם קידום אתרים מתאים לכל סוגי העסקים
חד משמעית כן. היופי בקידום אתרים שהוא מתאים לכל סוגי העסקים, החל מעסקים של אדם בודד ועד חברות ענק ותאגידים. למעשה, כל מי שמעוניין לקבל חשיפה לאתר במנוע החיפוש של גוגל יוכל ליהנות מלידים איכותיים שיגיעו אליו דרך קידום אורגני. למעשה, בעולם העסקי והכל כך תחרותי של היום, קידום אתרים הוא קריטי להצלחה של העסק ומאפשר להגדיל באופן משמעותי את המכירות, ולכן לא משנה אם יש ברשותכם עסק גדול קטן או בינוני, שירותי קידום אתרים מאפשר להגדיל את המכירות באופן משמעותי ולעקוף את המתחרים. נציין שקידום אתרים מסייע גם לייצר באזז ולעלות את המודעות למותג שלכם ובכלל לשפר את הנראות שלכם ברשת, הרי כאשר רואים אתכם בראש תוצאות החיפוש מתייחסים אליכם אחר. וכן, זה מתאים לעסקים מכל תחום – עריכת דין, אופנה, פיננסים, קמעונאות, הייטק וטכנולוגיות, לואוטק, בעלי מקצוע חופשיים ועוד. 
פתח צ'אט
היי 👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן